Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Печать и вышивка на футболках кепках

Популярні технологія друку на рекламному текстилі і сувенірах. Він використовується для друку практично на всіх поверхнях. Відмінно підходить для друку пластикових продуктів, таких як ручки, запальнички, брелоки, але також використовується для друку на метал, скло, кераміка.

Ротаційна трафаретний друк
Він використовується в обертових елементів друку, таких як чашки, склянки, пляшки, чашки. Підходить для друку на склі, кераміці, пластика. Реалізація кольорового друку залежить точність форми виробу. Рекомендується для складних накладення декількох кольорів.

Пряма трафаретний друк
Трафаретний друк може бути використаний тільки на плоских об'єктів. Ми рекомендуємо його спеціально для друку рекламних текстиль, такі як футболки, бавовняні сумки, тощо. Можливість друку до розмірів A3.

При друку кольорових сорочки, необхідно використовувати в якості основи для білого кольору і самої печатки. З цієї причини, "Є квиток трафаретний друк поділяється на друк на білому фоні і колір фону. Ціни дійсні тільки для футболок. Пряма трафаретний друк і на інші види реклами або рекламних текстильних товарів повинні бути розраховані на основі точних специфікацій.

Лазер
Завдяки цій технології, логотип спалюється в поверхню реклами. Декор додатково знебарвлення, тобто результуючий колір визначається підставою. Ми використовуємо для оздоблювальних матеріалів, металу, пластику, скла, дерева, Єва.

Трансферна друк
Ця технологія вимагає штовхає логотип в портативному носії, а потім переноситься на поверхню обробки з використанням тиску і тепла. Технологія підходить для друку матеріалів, таких як нейлон, поліестер, тому матеріали, використовувані у виробництві більшості рекламних мішки (торгові, спортивні, подорожі, dokumentoviek). Часто прикраси з п'яти панельних кришками.

Вишивка на футболках
Вишивка застосовується для прикраси рекламної текстилю, таких як футболки, сорочки поло, куртки, жакети, жилети та подібні. Ціна вишивка розраховується залежно від площі (кількість стібків). кольоровий логотип не має ніякого практичного впливу на ціни декору.

Переклад
Передача технології друку ідеально підходить для текстильного друку на натуральній основі для синтетичних волокон та їх сумішей.

Друк скло, кераміка, фарфор - стрільба
Стрілянина на склі відповідної технології маркування гуртки, чашки, konvičiek, тарілки і так далі.

Стадо
Друк може бути зроблено на всіх текстильних матеріалів (футболки, головні убори, рюкзаки, сумки, неткані мішки і т.д.).

Піскоструминна
Ця технологія друку можуть бути використані для рекламної продукції зі скла і металу. Вона підходить для маркування чашок, таблички, нержавіюча butyliek, гуртки та інші скляні і металеві предмети.

Карбування
Для реалізації цієї технології друку, необхідна для отримання штампу з теплопровідного матеріалу струнку мотив логотипу. Таким чином, використання латуні вмирають.

Цифровий УФ-друк
Ця технологія підходить для рекламних запальничок, замки, годинник і багато інших предметів, які вільні від виступів і гарантується однаково високу.

Цифровий друк
Цифровий друк в основному використовується для виробництва komplimentiek, паперові наклейки (printetikiet), кнопки друку і манжети для ноутбуків.

Зсув
Офсетний друк найчастіше використовується для друку і друку календарів, листівок і komplimentiek.

Рукава для ноутбуків
Манжети щоденники це по всій країні цифрового друку смужка паперу, яка оточує щоденник дошка є їх зсередини додається зі знімною точки клей гель.

facebook twitter
Предыдущие статьи