Корзина
82 отзыва
Фирменные футболки , печать на ткани
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Фирменные футболки , печать на ткани

Промо-Одяг у тому числі футболки c логотипом, вже давно є одним з найбільш продаваних рекламних позицій з багатьох причин. Щоб збільшити впізнаваність вашого бренду на заходах або на вулиці, а також в уніформу співробітників або для динамічних подарунок з покупками. Маючи це на увазі, ми знаходимо один з австралійських найбільш повний номенклатурний ряд промо-футболки з зображенням на тенденцію скорочення і тонах, з використанням тільки кращих постачальників. Підкріплені нашим неперевершеним шовкографії і вишивки одягу, не дивно, що ми виробляємо такі великі обсяги, якість екрану надруковані футболки в Австралії.

Всі наші промо одяг, включаючи рекламні футболки можна роздрукувати або в Мельбурн або Сідней, залежно від Ваших вимог. Це дозволяє нам запропонувати доставку на наступний день на футболки, Мельбурні, Сіднеї, Аделаїді та Брісбені. Наші Перт сервісу 2 дні після завершення. В залежності від складності потрібно дизайн і стиль сорочки вибрали, ми можемо перетворити навколо роботу в якості не більше 3 днів.

 

Його прийнято майже повне десятиліття, але, нарешті, рекламних або місцевого виробництва надруковані футболки повернувся в Австралії принтери. Досить просто, коли ви купуєте безпосередньо від офшорної фабрика друку і постачання вашої футболки Ви платите 5% мито і 10% GST на імпорт. У перший продукт може здатися дешевими, але одного разу вантажних додається, насправді, тим вище вартість може бути вище, ніж якщо б ви отримати Австралійське принтер для отримання товару. Так, ми як і раніше друкувати на імпортні товари, але приблизно 1/3 вартості з печаткою і вперше років в Австралії для виробництва конкурентоспроможної продукції.

Відмінний спосіб зниження витрат при виконанні невеликих кількостях якості фірмові футболки об'єднати обидва трафаретного друку, а також вишивка. Ми досить часто вишити логотип на грудях положення одяг, в той час як трафаретного друку спині. Завдяки нашій купівельної спроможності, ми не беремо плату за будь вишивати безліч вікон, і тільки для зарядки плівки, яка буде встановлена на екран, друк футболки.

Якщо ви купуєте через Австралійську трафаретного друку, то Ви також будете тримати нас, наші співробітники і багато інші непрямі промисловості зайнято. Багато людей просять Австралії зробили футболки, а також друк як же ціні, як від берега. Якщо ви думаєте про це Австралії досить просто сухий континент і ми не повинні навіть бути вирощування бавовни. Це рослина використовує крайності кількість води і не дуже стійким в цій країні, тому будь ласка, виберіть продукт імпортується.

Де наше виробництво промо-одягу?

З-за високого попиту ми друкуємо як в Мельбурні та Сіднеї. Це дозволяє нам поставляти в Brisbane від Сіднея на наступний день після завершення Аделаїда і Мельбурн наступного робочого дня після його завершення. Для кинувся замовлень, які ми можемо доставити як не більше 3 робочих днів в цих місцях. Будь ласка, перевірте перед відправкою замовлення на цю послугу, як це буде залежати від поточного рівня видобутку. Наш стандартний термін оформлення : 5 - 7 робітників. Наші можливості друку дозволяє друкувати до 3000 футболки за день не так важливий Розмір ма необхідний замовлення ми можемо поставити.

Існує багато різних якостей і стилі ти доступних і ми джерел найкращий вибір футболки можливо. Наші стилі, стрижка і кольори роблять вибір легким. В залежності від вашого бюджету і використовувати наші співробітники зможуть допомогти, щоб допомогти вам вибрати правильний одяг для ваших потреб. Ми не просто корпоративний apparel постачальників, а діловий партнер.

 
 
facebook twitter